Fun Attack
Miasto Gliwice i Arena Gliwice
Freestyle Heroes

Pierwsze polskie SHOW gdzie na jednej arenie w powietrzu spotyka się 9 dyscyplin extremalnych uzupełnionych przez fireshow, pirotechnikę i światła!

Freestyle Heroes to najlepsi, specjalnie wyselekcjonowani zawodnicy z Polski i Europy, dla których takie imprezy to miejsce do przełamywania wszelkich barier.

Projekt został oparty na oryginalnej formule dwóch ekip walczących ze sobą na ewolucje i triki. Young Freeks vs Old School Rockers to odwieczna walka młodych wilków ze startymi wyjadaczami.

O zwycięstwie decydują widzowie, bo dobrze wiemy, że chcecie mieć głos i macie do tego prawo! Pierwsza edycja była remisowa, gdyż obie ekipy poszły na całość. Jak będzie w przyszłym roku okaże się już 28.11.2020 w najnowocześniejszej w Polsce hali widowiskowej Arena Gliwice, która pomieści ponad 11 tysięcy widzów.

Nie zastanawiaj się długo i zostań częścią naszego mega show!

FREESTYLE HEROES w liczbach:

  • Blisko 25 światowej klasy zawodników w tym zdobywcy medali na Xgames
  • 3 dyscypliny MOTO (8 x FMX, 1 x QUADS, 1 x SNOWMOBILE)
  • 6 dyscyplin EXTREME (4-6 x MTB, 4-6 x BMX, 2 x INLINE, 1 x SCOOTER, 1 x Mountainboard , 1 x Trickboard)
  • 3 wielkie lądowania
  • Rozpęd 10m wysokości!!!
  • FireShow – Psycho Dolls ;)
  • Mega efekty sceniczne
  • Tysiące fanów sportów akcji i dobrej zabawy!

Wszystkie bilety zachowują ważność, pomimo zmian terminów spowodowanych pandemią COVID-19.

Bilet na PIT PARTY ważny jest wyłącznie z biletem na imprezę główną Freestyle Heroes.

Dzieci do lat 6 wchodzą za darmo pod warunkiem, że dziecko siedzi na jednym miejscu z rodzicem.

Bilety dla osób niepełnosprawnych nie są dostępne w regularnej sprzedaży. Aby nabyć bilet, prosimy o wysłanie maila na adres: niepelnosprawni@eventim.pl.

Orientacyjny czas trwania imprez:
PIT PARTY: 17:00-18:00
Impreza główna: 19:00-21:00

Newsletter Eventim.pl

Najlepsze wydarzenia, największe gwiazdy, najlepsze promocje!

Zarejestruj się już teraz!

Tak, chcę otrzymywać drogą mailową Newsletter eventim.pl zawierający informacje o nowych produktach/wydarzeniach z oferty Eventim.pl. Oświadczam, że mam skończone 16 lat.

Zapoznałam/łem się ze szczegółowymi informacjami na temat przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących mi praw zgodnie z Klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora w celu przesyłania newsletterów i w tym celu zgadzam się na używanie przez administratora telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem, dla celów marketingu bezpośredniego oraz na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany powyżej adres e-mail.

Administratorem danych osobowych jest Eventim sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, al. Jerozolimskie 25, 00-508 Warszawa.

Zostałam/em poinformowana/y, że przysługuje mi prawo do cofnięcia zgody oraz że jej wycofanie nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Szczegółowe informacje na temat sposobów wycofania zgody znajdują się w Klauzuli informacyjnej dotyczącej przetwarzania danych.

Eventim Sp. z o.o. szanuje prywatność użytkowników. Możesz więcej dowiedzieć się o naszej Polityce Prywatności w Klauzuli informacyjnej dotyczącej przetwarzania danych.

Przykładowy biuletyn możesz zobaczyć TUTAJ.

Cookie Settings