Data 12 Edycji Warszawskiego Festiwalu Piwa zostaje zmieniona

Drodzy miłośnicy piwa, piwowarzy, partnerzy 12 Warszawskiego Festiwalu Piwa.

Chcielibyśmy podziękować Wam za cierpliwość i jednocześnie prosić o zrozumienie. Ta decyzja była jedną z najtrudniejszych, z jaką przyszło nam się mierzyć od początku organizacji Festiwalu. Czujemy się odpowiedzialni za Wasze zdrowie i bezpieczeństwo. Dlatego zgodnie z zaleceniami władz naszego kraju podjęliśmy decyzję o zmianie terminu 12 Warszawskiego Festiwalu Piwa.

Ta edycja festiwalu miała być lepsza od wszystkich poprzednich. Pracowaliśmy ciężko, włożyliśmy w to serce i byliśmy naprawdę dumni z tego, co zaprezentujemy Wam pod koniec marca. Nigdy nie mieliśmy tak rozbudowanych atrakcji, tylu wystąpień, degustacji, doskonałych zagranicznych browarów, akcji charytatywnych. Także wystawcy stanęli na wysokości zadania i przygotowali piwa na światowym poziomie, często specjalnie na Festiwal.

Nie chcemy tego zaprzepaścić. Dlatego nie odwołujemy, ale przesuwamy termin. Nie znamy przyszłości, nie wiemy jak rozwinie się sytuacja. Dlatego w tym momencie nie jesteśmy w stanie powiedzieć konkretnie na kiedy. Ale będziemy Was informować tak wcześnie, jak to tylko możliwe. To bardzo trudna i nietypowa sytuacja, która jeszcze nigdy nie miała miejsca.

Od pięciu lat dajecie niesamowite wsparcie. Jesteśmy Wam za to bardzo wdzięczni. Chcemy Was prosić, żebyście byli z nami również w tej trudnej chwili. Nie mamy wpływu na zagrożenie koronawirusem, to siła wyższa, która doświadcza nas wszystkich. Prosimy więc o wyrozumiałość. Ze swojej strony zapewniamy: wszystkie bilety zachowują ważność. Jeżeli jednak chcecie zrezygnować – zrozumiemy to. Nasi partnerzy z Eventim zadbają o niebędne informacje

Chcemy Was zapewnić: Nie odwołujemy, nie zamykamy i nie likwidujemy Festiwalu. Zmieniamy jedynie termin. Warszawski Festiwal Piwa jest i będzie jedną z najważniejszych imprez piwnych w Polsce. Nie znamy przyszłości, nie wiemy jak rozwinie się sytuacja. Ale wiemy jedno: Warszawski Festiwal Piwa powróci, gdy tylko sytuacja powróci do normy.

Dziękujemy
Paweł Leszczyński, Jacek Materski i cała ekipa WFP

TERMIN ZOSTANIE PODANY WKRÓTCE
Stadion Legii Warszawa
Łazienkowska 3

czw. 16:00 - 0:00
pt. 12:00 - 0:00
sob. 12:00 - 0:00

Nasz festiwal powstał z miłości do piwa rzemieślniczego i związanej z nim różnorodności. Może brzmi to banalnie, ale to prawda. Zapraszamy tylko małe, polskie browary, foodtrucki i ciekawych gości zza granicy, a piwowarzy osobiście polewają piwa, których często nie można kupić w butelce lub poza festiwalem. Impreza odbywa się dwa razy do roku - wiosną i jesienią. Skupiamy się na smaku i piwnej kulturze, co sprzyja niepowtarzanej atmosferze. Każdy może przeżyć festiwal na własny sposób, wybierając między flipperami, szkoleniami, degustacjami, piłkarzykami, wykładami i innymi atrakcjami, których jest równie wiele, jak kolorów rzemieślniczego piwa.

Ale Warszawski Festiwal Piwa to przede wszystkim historie. Od tych największych, o marzeniach, które zmieniają życie, przez mniejsze, o ciężkiej pracy, doświadczeniu i inspiracji. Historie piwowarów i każdego z setek piw, uwarzonych specjalnie na festiwal. I niepowtarzalna historia pierwszego łyka rzemieślniczego piwa.

Niech poniesie nas piwna nowa fala.

Newsletter Eventim.pl

Najlepsze wydarzenia, największe gwiazdy, najlepsze promocje!

Zarejestruj się już teraz!

Tak, chcę otrzymywać drogą mailową Newsletter eventim.pl zawierający informacje o nowych produktach/wydarzeniach z oferty Eventim.pl. Oświadczam, że mam skończone 16 lat.

Zapoznałam/łem się ze szczegółowymi informacjami na temat przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących mi praw zgodnie z Klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora w celu przesyłania newsletterów i w tym celu zgadzam się na używanie przez administratora telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem, dla celów marketingu bezpośredniego oraz na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany powyżej adres e-mail.

Administratorem danych osobowych jest Eventim sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, al. Jerozolimskie 25, 00-508 Warszawa.

Zostałam/em poinformowana/y, że przysługuje mi prawo do cofnięcia zgody oraz że jej wycofanie nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Szczegółowe informacje na temat sposobów wycofania zgody znajdują się w Klauzuli informacyjnej dotyczącej przetwarzania danych.

Eventim Sp. z o.o. szanuje prywatność użytkowników. Możesz więcej dowiedzieć się o naszej Polityce Prywatności w Klauzuli informacyjnej dotyczącej przetwarzania danych.

Przykładowy biuletyn możesz zobaczyć TUTAJ.

Cookie Settings