26.–28. MARCA
Stadion Legii Warszawa
Łazienkowska 3

czw. 16:00 - 0:00
pt. 12:00 - 0:00
sob. 12:00 - 0:00

Nasz festiwal powstał z miłości do piwa rzemieślniczego i związanej z nim różnorodności. Może brzmi to banalnie, ale to prawda. Zapraszamy tylko małe, polskie browary, foodtrucki i ciekawych gości zza granicy, a piwowarzy osobiście polewają piwa, których często nie można kupić w butelce lub poza festiwalem. Impreza odbywa się dwa razy do roku - wiosną i jesienią. Skupiamy się na smaku i piwnej kulturze, co sprzyja niepowtarzanej atmosferze. Każdy może przeżyć festiwal na własny sposób, wybierając między flipperami, szkoleniami, degustacjami, piłkarzykami, wykładami i innymi atrakcjami, których jest równie wiele, jak kolorów rzemieślniczego piwa.

Ale Warszawski Festiwal Piwa to przede wszystkim historie. Od tych największych, o marzeniach, które zmieniają życie, przez mniejsze, o ciężkiej pracy, doświadczeniu i inspiracji. Historie piwowarów i każdego z setek piw, uwarzonych specjalnie na festiwal. I niepowtarzalna historia pierwszego łyka rzemieślniczego piwa.

Niech poniesie nas piwna nowa fala.

Newsletter Eventim.pl

Najlepsze wydarzenia, największe gwiazdy, najlepsze promocje!

Zarejestruj się już teraz!

Tak, chcę otrzymywać drogą mailową Newsletter eventim.pl zawierający informacje o nowych produktach/wydarzeniach z oferty Eventim.pl. Oświadczam, że mam skończone 16 lat.

Zapoznałam/łem się ze szczegółowymi informacjami na temat przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących mi praw zgodnie z Klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora w celu przesyłania newsletterów i w tym celu zgadzam się na używanie przez administratora telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem, dla celów marketingu bezpośredniego oraz na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany powyżej adres e-mail.

Administratorem danych osobowych jest Eventim sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, al. Jerozolimskie 25, 00-508 Warszawa.

Zostałam/em poinformowana/y, że przysługuje mi prawo do cofnięcia zgody oraz że jej wycofanie nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Szczegółowe informacje na temat sposobów wycofania zgody znajdują się w Klauzuli informacyjnej dotyczącej przetwarzania danych.

Eventim Sp. z o.o. szanuje prywatność użytkowników. Możesz więcej dowiedzieć się o naszej Polityce Prywatności w Klauzuli informacyjnej dotyczącej przetwarzania danych.

Przykładowy biuletyn możesz zobaczyć TUTAJ.

Cookie Settings