O wykonawcy

Kurtyna w górę: Warszawski Festiwal Piwa na eventim.pl

Witamy na profilu Warszawski Festiwal Piwa na eventim.pl Profil Warszawski Festiwal Piwa dostarczy wiadomości, informacje o wydarzeniu i trasie, galerie foto i biografie.

Ticket Alarm - nigdy nie przegap wydarzenia!

Zarejestruj się na Ticket Alarm eventim.pl, i otrzymuj informację emailem jak tylko pojawią się nowe daty występów twoich ulubionych artystów.

O tym artyscie

Galeria zdjęć

 •  
  Warszawski Festiwal Piwa
    4.6 Gwiazdy, od 5 FanReport
 • WARSZAWA - Stadion Legii

  23.09.17

  Wspaniała atmosfera z Andrzej, 24.09.17
  Piwo, jedzenie, atmosfera, warsztaty - wszystko super!!!! Zdecydowania polecam miłośnikom piwa rzemieślniczego i nie tylko!
 • WARSZAWA - Stadion Legii

  08.04.17

  Świetna impreza, ALE ... z Bartosz, 10.04.17
  Festiwal jest wyjątkowym wydarzeniem i tylko jeśli pozwala mi czas, zaglądam regularnie. W tym roku (sobota, 8.04) zastanowiła mnie jedna sprawa - brak ochrony. Było naprawdę tłoczno, cała trybuna, strefy VIP i praktycznie żadnego ochroniarza/stewarda co rodzi wątpliwości czy impreza jest zgłoszona jako masówka - a mógłby być z tym problem bo opiera się na piciu alkoholu. Ewakuacja jednymi szklanymi drzwiami, ewentualnie murawą...ciężko to sobie wyobrazić.
 • WARSZAWA - Stadion Legii

  09.04.16

  Wspaniała Impreza! z ultkolo, 11.04.16
  Super, naprawdę polecam. Na następnym festiwalu też jestem :) Ekstra atmosfera, fajni ludzie i pyszne piwko :)
 • WARSZAWA - Stadion Legii

  15.10.16

  Swietne piwa! z Bart, 17.10.16
  Nareszcie polski rynek piwa zaczyna sie zmieniac i idzie w dobra strone piw rzemieslniczych Szkoda ze zabraklo szklanek...
 • WARSZAWA - Stadion Legii

  08.04.16

  Wyjątkowe piwa, super atmosfera z Karola, 09.04.16
  Przyjście na festiwal polecam każdemu, kto choć trochę lubi piwo, na pewno warto! Można skosztować naprawdę ciekawych, oryginalnych piw, które są o wiele lepsze niż te, które można dostać w zwykłym sklepie. Natomiast żałuję, że poszłam na warsztat piwowarstwa - myślałam, że będzie to trochę inaczej wyglądać: w praktyce siedzieliśmy i słuchaliśmy porad piwowara. Niestety pierwszy piwowar, którego słuchałam był dość nieprzygotowany do poprowadzenia wykładu. Zmieniłam grupę i było trochę lepiej, aczkolwiek uważam że nie było to warte swojej ceny.

Kontynuuj przeglądanie

Callcenter
+48 22 591 83 83

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00


Punkt Eventim ZASP
Al. Jerozolimskie 25 Warszawa

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 19:00