Zatoka Sztuki Beach Club Sopot

al. Franciszka Mamuszki 14, 81-718 Sopot
PL

Informacje o obiekcie

Zatoka Sztuki, jako jedna z pierwszych zapoczątkowała modę na wyśmienite imprezy, które odbywają się na plaży zarówno w ciągu dnia, w pełni blasku słońca, jak i bardziej nastrojowo, w porze zachodów. W tej chwili plaża Zatoki Sztuki to najmodniejszy Beach Club w Polsce – restauracja, basen, jacuzzi, bary, strefa chillout, komfortowe łóżka plażowe…rodem z najlepszych klubów na Ibizie. Do zaoferowania jest jednak dużo więcej niż tylko piękny wystrój. To, że ten skrawek bałtyckiego pisaku tak intensywnie tętni życiem zawdzięczamy bogatej ofercie muzycznej, która co roku dostarcza wiele niespodzianek. Czołówka topowych artystów z całego świata już od kilku lat gości na scenie Zatoki. DJe, live acty, koncerty, oprawa multimedialna oraz taneczne show podczas występów nadają temu miejscu unikatowy charakter.

Bez względu na warunki pogodowe każdy koncert odbywa się na powietrzu. W przypadku niesprzyjającej aury nad publicznością pojawia się odpowiednia infrastruktura chroniąca przed deszczem. Po wszystkich koncertach na dachu Zatoki Sztuki, w klubie The Roof odbywają się exclusive after party.

Brak wydarzeń...

W tej chwili nie ma dostepnych wydarzeń na Zatoka Sztuki Beach Club Sopot .

Zatoka Sztuki Beach Club Sopot
4 (1 Ocena)
Atmosfera
Akustyka i widoczność
Toalety
Parking
Obsługa obiektu

Wybrane recenzje obiektu:

Kamill, 31.07.15
Impreza bardzo dobrze nagłośniona, brawa dla akustyków. Jedynie czego się mogę czepić to brak reakcji ochrony gdy 2 podpitych gości przeskoczyło z sektora A do VIP i próbowali zrobić pogo. Na szczęście szybko sami zrezygnowali, ale przez sam fakt przez chwilę czułem się zagrożony Toalet nie oceniam bo nie byłem.
Hey (31.07.15) - HEYastycznie
Kasia w formie! Potężna dawka dobrej muzyki i wspaniałego humoru od zespołu. 90min koncertu minęło momentalnie ale dobry nastrój pozostał. Do zobaczenia Kasia!

Dojazd

Adres: Zatoka Sztuki Beach Club
al. Franciszka Mamuszki 14, 81-718 Sopot
Callcenter
+48 22 591 83 83

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00


Punkt Eventim ZASP
Al. Jerozolimskie 25 Warszawa

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 19:00