Spektakl teatralny „Było niegorąco” reż. Aleksandra Bielewicz
Spektakl teatralny „Było niegorąco” reż. Aleksandra Bielewicz
Informacje o wydarzeniu
Było niegorąco Fan-Report: recenzje i opinie
Bądź pierwszą osobą, która prześle nam swój FanReport dla Było niegorąco!
Podziel się swoimi wrażeniami z innymi! Na podstawie Twojej opinii inne osoby będą decydować czy wziąć udział w wydarzeniu. Pamiętaj tylko, aby zwrócić uwagę na netykietę. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania postów naruszających nasze zasady.