Niestety, obecnie nie ma dostępnych wydarzeń dla Violetta Live. Zarejestruj się do naszego TicketAlarmu, aby otrzymywać automatyczne powiadomienia o nowych wydarzeniach Violetta Live.
20 listopada 2014 Walt Disney Company ogłosił członków obsady uczestniczących w światowej trasie koncertowej. Ogłoszona obsada składa się z: Martiny Stoessel (Violetta), Jorge Blanco (León), Diego Domingueza (Diego), Mercedes Lambre (Ludmiła), Candelarii Molfese (Camila), Samuela Nascimento (Broduey), Alby Rico (Naty), Facundo Gambandé (Maxi) i Ruggero Pasquarelli (Federico). Część głównej obsady serialu, która nie jest obecna na trasie to: Xabiani Ponce De León (Marco), Lodovica Comello (Francesca) i Nicolás Garnier (Andrés). Dnia 17 kwietnia 2015 Ruggero Pasquarelli (Federico) ogłosił, że nie będzie już dalej brał udziału w trasie, z powodu występów w nowym serialu Disneya Soy Luna, pozostawiając ośmiu członków obsady na scenie.
Informacje i zasady korzystania z naszego Raportu Fana
22.08.2015r.
Warszawa, Stadion Narodowy, 22.08.2015
To był najlepszy dzień w moim życiu po raz pierwszy miałam okazję zobaczyć aktorów na żywo! Koncert był wspaniały w nocy nie mogłam usnąć. Najbardziej podobało mi się, gdy aktorzy mówili po polsku. Wszystkko było cudowne i niezapomniane!!! Najbardziej podobała mi się piosenka Abrázáme y vérás. Czekam na Tini Solista 2016!!;-)
Cudowne przeżycie
KRAKÓW, TAURON Arena Kraków, 26.08.2015
Cały koncert był niesamowity 3 Kocham aktorów wszystkie akcje nam wyszło a ja mogłam być blisko nich 3 Śpiewali cudownie, choreografia była wspaniała a ogólne wrażenie: WOW, niezapomniane przeżycie. Były takie emocje naprawdę płakałam przez cały koncert 3 Czekam na TiniSolista mojej mamie tak się podobało na VL że powiedziała że na Tini pojedziemy nawet na drugi koniec kraju :D 3 było niesamowicie 333
Violetta Live
Warszawa, Stadion Narodowy, 22.08.2015
Byłam 22.08.2015r. na Violetta LIVE w Warszawie. Było super! Choreografia, aktorzy piosenki, genialne... Najbardziej podobała mi się piosenka Abrazame y veras i En gira którą wszyscy razem śpiewali na początku, a Tini wyleciała na ogromnym srebrnym fotelu krzycząc Hola Polonia! To było niesamowite, to oczekiwanie aż koncert się zacznie! Było extra! Czekam na Tini Solista 2016!!!!!!!
* Cena, którą prezentujemy, uwzględnia opłatę serwisową.
Twoja przeglądarka nie obsługuje plików cookie innych firm. Aby dokonać rezerwacji konieczne jest przechowywanie naszych pliki cookie w przeglądarce. Proszę kliknąć na poniższy link, aby otworzyć stronę sklepu w nowym oknie.