Niestety, obecnie nie ma dostępnych wydarzeń dla WAGLEWSKI FISZ EMADE. Zarejestruj się do naszego TicketAlarmu, aby otrzymywać automatyczne powiadomienia o nowych wydarzeniach WAGLEWSKI FISZ EMADE.
Po 5-ciu latach od wydania platynowej „Męskiej Muzyki” z nowym albumem powrócił projekt Waglewski Fisz Emade. Płyta „Matka, Syn, Bóg” ukazała się 25 października 2013 i bardzo szybko trafiła na czołowe miejsca list sprzedaży. Kilka dni po premierze singiel promocyjny pt. „Ojciec” trafił na #1. miejsce Listy Przebojów Programu Trzeciego! Album „Matka, Syn, Bóg” powstawał od kwietnia do sierpnia 2013. Jego producentem muzycznym jest Emade, który także gra we wszystkich utworach na perkusji. Słowa napisali Fisz (głos, gitara basowa) i Wojciech Waglewski (głos, gitary). Kompozycje w większości należą do Wojciecha Waglewskiego. Gościnnie na płycie pojawili się m.in. Miłosz Pękala – wibrafon (Mitch&Mitch), wokalistka duetu Rebeka - Iwona Skwarek, Mariusz Obijalski - fortepian (Tworzywo, Natu) i Stefan Wesołowski - instrumenty smyczkowe. Wojciech Waglewski o płycie: „Tym razem jest to płyta wymyślona wspólnie... zespołowo ponieważ od czasu poprzedniej płyty będącej jednorazowych projektem, powstał zespół Waglewski , Fisz, Emade... W związku z tym większa dojrzałość i większa spójność materiału. Po ukończeniu i przesłuchaniu całości, nie mogliśmy oprzeć się wrażeniu , że to najbardziej osobisty , najgłębszy i jednocześnie najprawdziwszy materiał biorąc pod uwagę wszystko to, czego dokonaliśmy do tej pory...”
WAGLEWSKI FISZ EMADE Fan-Report: recenzje i opinie
3 opinii (Ø 4,3)
Informacje i zasady korzystania z naszego Raportu Fana
REWELACYJNY KONCERT!
Wrocław, Sala Koncertowa Radia Wrocław, 30.09.2016
Koncert WAGLEWSKI FISZ EMADE w Radiu Wrocław odbył się na najwyższym poziomie! Wspaniałe wrażenia, prawdziwa uczta muzyczna!
Ponad 30 min. opóźnienia
Poznań, Eskulap, 07.03.2014
Zagrali fajnie ale nagłośnienie nie było najlepsze, zwłaszcza w środku sali. To irytujące, gdy impreza zaczyna się z tak znacznym opóźnieniem i jeszcze bez przeproszenia ze strony organizatorów.
Muzyka OK, oświetlenie kiepskie
Fantastyczny koncert
Poznań, Klub Eskulap, 07.03.2014
To był świetny koncert, który mógł sie udać tylko w takim małym klubie jak Eskulap w Poznaniu.
Ostatnia płyta Waglewskiego z synami zawiera chyba najbardziej dojrzałe utwory zarówno pod teksowo jak i muzycznie. Atmosfera była wspaniała.
Mnie jabardziej podoba się Żółty but, który moim zdaniem brzmi światowo. Pozdrawiam fanów WW
* Cena, którą prezentujemy, uwzględnia opłatę serwisową.
Twoja przeglądarka nie obsługuje plików cookie innych firm. Aby dokonać rezerwacji konieczne jest przechowywanie naszych pliki cookie w przeglądarce. Proszę kliknąć na poniższy link, aby otworzyć stronę sklepu w nowym oknie.