Najlepsze wydarzenia z największymi gwiazdami - zarejestruj się już teraz!

Tak, chcę otrzymywać drogą mailową Newsletter eventim.pl zawierający informacje o nowych produktach/wydarzeniach z oferty Eventim.pl. Oświadczam, że mam skończone 16 lat.

Zapoznałam/łem się ze szczegółowymi informacjami na temat przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących mi praw zgodnie z Klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora w celu przesyłania newsletterów i w tym celu zgadzam się na używanie przez administratora telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem, dla celów marketingu bezpośredniego oraz na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany powyżej adres e-mail.

Administratorem danych osobowych jest Eventim sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, al. Jerozolimskie 25, 00-508 Warszawa.

Zostałam/em poinformowana/y, że przysługuje mi prawo do cofnięcia zgody oraz że jej wycofanie nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Szczegółowe informacje na temat sposobów wycofania zgody znajdują się w Klauzuli informacyjnej dotyczącej przetwarzania danych.

Eventim Sp. z o.o. szanuje prywatność użytkowników. Możesz więcej dowiedzieć się o naszej Polityce Prywatności w Klauzuli informacyjnej dotyczącej przetwarzania danych.

Przykładowy biuletyn możesz zobaczyć TUTAJ.

Zyskujesz:

  • Lista najważniejszych wydarzeń. Koncerty, pokazy, przedstawienia, wydarzenia sportowe i wiele więcej!

  • Informacje o przedsprzedażach. Zdobywasz najlepsze miejsca!

  • Informacje o zniżkach. Oszczędzasz dzięki atrakcyjnym rabatom okazjonalnym i last-minute!

  • Kody promocyjne. Uzyskujesz dostęp do promocji i wydarzeń specjalnych!

  • Komunikaty logistyczne i organizacyjne. Zawsze jesteś najlepiej zorientowany w sytuacji!

Niezależnie od tego, czy szukasz biletów dla siebie, czy jako prezent, dzięki biuletynowi Eventim.pl zawsze będziesz mógł wybrać najlepszą ofertę. Otrzymuj cotygodniowy przegląd ekscytujących koncertów, pokazów, przedstawień, wydarzeń sportowych i nie tylko. Bez względu na to, czy jest to muzyka klasyczna, rock, pop, metal, rap, komedia, sport, teatr, kabaret, musical, dzięki biuletynowi Eventim.pl nie przegapisz żadnej atrakcji.

Cookie Settings